Przejdź do głównej zawartości

APN COSMETICS - SERIA KARAIBY.

Witajcie moi drodzy!

Dziś przychodzę do Was z recenzją na temat produktów jakie otrzymałam od firmy APN Cosmetics, która swoją działalność opiera na kilkunastoletnim doświadczeniu w branży kosmetycznej.
Zestaw jaki mogłam przetestować to jeden z czterech dostępnych w linii "Dookoła świata". A jest nim seria Karaiby. Pozostałe to Afryka, Amazonia i Indie. Szczegóły znajdziecie TU.

Kosmetyki APN zawierają cenne składniki aktywne pochodzące z różnych zakątków świata, zamknięte w nowoczesnych formulacjach i wzbogacone o piękne zapachy, działające jak aromaterapia.

W skład serii Karaiby wchodzi żel pod prysznic, balsam do ciała, peeling do ciała oraz sól do kąpieli. Ja otrzymałam żel pod prysznic i balsam do ciała.



Zarówno żel jak i balsam zamknięte są w butelkach z pompką o pojemności 300 ml. Przezroczyste opakowania są bardzo praktyczne, ponieważ widzę ile produktu jeszcze pozostało. Kolejnym plusem jest pompka, która idealnie dozuje odpowiednią ilość produktu i jest bardzo wygodna.

Żel pod prysznic Karaiby zawiera ekstrakty z owoców egzotycznych, aceroli, perły, granatu i D-pantenol. Sprawia, że skóra staje się odświeżona i przygotowana do kolejnych zabiegów przy użyciu kosmetyków z tej samej serii. 


Żel ma słodki, egzotyczny zapach. Jak widać na zdjęciu jest przezroczysty w lekkim odcieniu różu. Tworzy delikatną i bardzo fajnie oczyszczającą pianę. Bardzo fajny żel pod prysznic.

Balsam do ciała Karaiby zawiera wyselekcjonowane składniki, m.in. ekstrakty z owoców egzotycznych, aceroli, granatu i perły oraz olej kokosowy, które opóźniają proces starzenia się skóry i ujędrniają. Ekstrakt z perły powoduje, że skóra staje się promienna i elastyczna. Balsam nadaje się do pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry.


Balsam o lekkiej konsystencji, w białym kolorze. Idealnie się rozprowadza i błyskawicznie wchłania, nie pozostawiając tłustej i lepkiej warstwy. Słodki, kokosowo-egzotyczny zapach wprawia w wakacyjny nastrój. Skóra jest przyjemnie miękka i aksamitna w dotyku, nawilżona i wygładzona. 

Bardzo polubiłam produkty APN Cosmetics.
Chętnie sprawdzę pozostałe serie, Wam też polecam. 
A może ktoś już stosował kosmetyki APN? 
Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii. 
Pochwalcie się. 


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Polityka prywatności

Polityka prywatności Niniejsza polityka prywatności opisuje zasady postępowania z danymi osobowymi oraz informuje  o wykorzystywaniu plików cookies w ramach funkcjonowania bloga Testuję, recenzuję pod adresem  https://moniczkabloguje.blogspot.com/ .   Właścicielem bloga Testuję, recenzuję jest Monika Jurek, zamieszkała w Gorzycach (woj.podkarpackie). Kontakt z autorką jest możliwy za pośrednictwem adresu mailowego brzoskwinkap@interia.pl.  Właściciel bloga jest administratorem danych. §1  DEFINICJE Na potrzeby niniejszej polityki prywatności, przyjmuje się następujące znaczenie poniższych pojęć: 1.  Administrator  - właściciel bloga  Testuję, recenzuję . Kontakt mailowy:    brzoskwinkap@interia.pl . 2.  Blog  - blog dostępny pod adresem  https://moniczkabloguje.blogspot.com/ , na platformie Blogger      (www.blogger.com), domena w serwisie OVH (www.ovh.pl)....

ULUBIEŃCY OD MIYO

Cześć! Na początku lutego testowałam sobie kosmetyki marki Miyo . Poznałam je dzięki uczestniczeniu w klubie Face&Look. Wśród kilku produktów jakie dostałam, znalazłam dwa, które bardzo przypadły mi do gustu. A oto oni, moi ulubieńcy- paletka cieni i sypki puder. Paletka FIVE POINTS   w odcieniu No 09 Hot Brown Cold Heart Fajna, mała, zgrabna paletka łącząca w sobie pięć pasujących do siebie kolorów. Mamy tutaj połączenie satynowych i matowych cieni.  Kremowa konsystencja sprawia, że ładnie się nakładają na powieki. Nie rolują się i bardzo długo utrzymują w nienagannym stanie, dzięki bardzo dobrej pigmentacji. Można nimi zrobić dzienny, delikatny jak również mocniejszy, wieczorowy makijaż. Swatche, które zrobiłam są nałożone bez żadnej bazy, która dodatkowo podbija kolor cieni.  Bardzo mi odpowiada cała paletka, kolory, konsystencja. Fajnie się z nią pracuje. Jest idealna by zabrać ją ze sobą w podróż. Już się rozglądam za kolejną, w innych od...

WISHFULL YO GLOW - PEELING DO TWARZY

 Witajcie. Dziś przychodzę do Was z postem na temat produktu wprowadzonego na rynek przez Hudę Kattan. Zapewne wszyscy znają tą markę słynącą z kolorowych kosmetyków. A teraz możemy poznać jej debiutanckie produkty do pielęgnacji skóry WISHFULL . Ja pomimo ogromnego zainteresowania tą marką nie mam żadnego produktu, aż do teraz. Otrzymałam możliwość przetestowania produktu do pielęgnacji twarzy jakim jest peeling Yo Glow . To połączenie peelingu enzymatycznego i gommage. Jest delikatny ale bardzo skuteczny w działaniu. Ma mleczną, lekką konsystencję i ładny zapach. Wygładza skórę, usuwając martwy naskórek i zanieczyszczenia. Dzięki zawartej w nim mieszance enzymów ananasa i papai oraz kwasów BHA i AHA skóra nabiera zdrowego wyglądu i blasku po jego zastosowaniu. Peeling nadaje się do wszystkich rodzajów skóry. Szczególnie polecany jest do skóry matowej i zmęczonej. Mi działanie tego peelingu bardzo się podoba. Skóra jest taka wygładzona i czysta. Idealnie przygotowana na dalsza pie...