Przejdź do głównej zawartości

SUCHY OLEJEK OD NATURE QUEEN

Cześć!
Ostatnio coraz więcej w mojej pielęgnacji kosmetyków z naturalnym składem. No nie ma co ukrywać, są bardzo dobre i moja skóra je lubi.
Marka Nature Queen właśnie wypuściła swoje najnowsze dzieło jakim jest Glow Dry Oil - Suchy Olejek z drobinkami złota.


SKŁADNIKI/INCI:
Macadamia Temifolia Seed Oil, Isopropyl Palmitate, Isohexadecane, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Parfum, Mica, Tacopheryl Acetate, Chamomilla Recutita Flower Extract, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Hydroxycitronelial, Alpha-iso-Methylionone, Hexyl, Cinnamal, Citronelloi, Caumarin

Suchy olejek do całorocznej pielęgnacji twarzy, ciała i włosów zawiera olej makadamia i ekstrakt z rumianku. Nabłyszczające złote drobinki pochodzenia naturalnego pięknie rozświetlają skórę i włosy. Olejek odżywia, wygładza, chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi i nadmierną utratą wody. Przed użyciem należy potrząsnąć butelką i niewielką ilość rozprowadzić na skórze, bądź włosach. Producent proponuje łączyć olejek z ulubionym balsamem lub podkładem.

Tak prezentuje się porcja olejku rozpylona na dłoń.


A tak wygląda roztarty na skórze. 


Olejek bardzo ładnie pachnie, ale nie przytłacza zapachem. Bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Skóra jest nawilżona i odżywiona. Złote drobinki zawarte w produkcie pięknie podkreślają opaleniznę. Forma sprayu jest bardzo wygodna.

Zostawiam Wam link do tego genialnego olejku -

Moim zdaniem to kolejny świetny produkt marki Nature Queen. 
Z niecierpliwością czekam na kolejne nowości i polecam wypróbować pozostałe produkty.
A Wam jak się podoba?

Komentarze

  1. Mam ten kosmetyk, jestem w trakcie testowania. Muszę że będę zadowolona

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubie kosmetyki Nature Queen, ten olejek również bardzo polubiłam. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Mi podoba sie bardzo, ten cudowny zapach i brak lepkości

    OdpowiedzUsuń
  4. To mój pierwszy suchy olejek i jestem jak najbardziej zadowolona, efekty są super i zapach

    OdpowiedzUsuń
  5. Mam go na liście zakupowej. Kocham się świecić i to zdecydowanie jest coś dla mnie.

    OdpowiedzUsuń
  6. Kosmetyki z drobinkami lubię stosować latem na opaloną skórę. Taki olejek jak najbardziej by mi się przydał

    OdpowiedzUsuń
  7. Złoooooto :) biorę o ile nie taniej mi będzie kupić sztabkę złota jak nakupować olejków do wytopienia ;)

    OdpowiedzUsuń
  8. Wygląda interesująco ;)
    Może go sobie kupię przy najbliższej okazji

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Polecam, obecnie na fb Nature Queen można zdobyć rabat na zakupy :)

      Usuń
  9. Uwielbiam ten olejek. Mam go u siebie od kilkunastu dni i jestem nim zachwycona :)

    OdpowiedzUsuń
  10. Wygląda naprawdę ładnie. Chyba się na niego skuszę ;)

    OdpowiedzUsuń
  11. Mi się bardzo podoba ten olejek slyszalam o nim same plusy.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Polityka prywatności

Polityka prywatności Niniejsza polityka prywatności opisuje zasady postępowania z danymi osobowymi oraz informuje  o wykorzystywaniu plików cookies w ramach funkcjonowania bloga Testuję, recenzuję pod adresem  https://moniczkabloguje.blogspot.com/ .   Właścicielem bloga Testuję, recenzuję jest Monika Jurek, zamieszkała w Gorzycach (woj.podkarpackie). Kontakt z autorką jest możliwy za pośrednictwem adresu mailowego brzoskwinkap@interia.pl.  Właściciel bloga jest administratorem danych. §1  DEFINICJE Na potrzeby niniejszej polityki prywatności, przyjmuje się następujące znaczenie poniższych pojęć: 1.  Administrator  - właściciel bloga  Testuję, recenzuję . Kontakt mailowy:    brzoskwinkap@interia.pl . 2.  Blog  - blog dostępny pod adresem  https://moniczkabloguje.blogspot.com/ , na platformie Blogger      (www.blogger.com), domena w serwisie OVH (www.ovh.pl)....

ULUBIEŃCY OD MIYO

Cześć! Na początku lutego testowałam sobie kosmetyki marki Miyo . Poznałam je dzięki uczestniczeniu w klubie Face&Look. Wśród kilku produktów jakie dostałam, znalazłam dwa, które bardzo przypadły mi do gustu. A oto oni, moi ulubieńcy- paletka cieni i sypki puder. Paletka FIVE POINTS   w odcieniu No 09 Hot Brown Cold Heart Fajna, mała, zgrabna paletka łącząca w sobie pięć pasujących do siebie kolorów. Mamy tutaj połączenie satynowych i matowych cieni.  Kremowa konsystencja sprawia, że ładnie się nakładają na powieki. Nie rolują się i bardzo długo utrzymują w nienagannym stanie, dzięki bardzo dobrej pigmentacji. Można nimi zrobić dzienny, delikatny jak również mocniejszy, wieczorowy makijaż. Swatche, które zrobiłam są nałożone bez żadnej bazy, która dodatkowo podbija kolor cieni.  Bardzo mi odpowiada cała paletka, kolory, konsystencja. Fajnie się z nią pracuje. Jest idealna by zabrać ją ze sobą w podróż. Już się rozglądam za kolejną, w innych od...

WISHFULL YO GLOW - PEELING DO TWARZY

 Witajcie. Dziś przychodzę do Was z postem na temat produktu wprowadzonego na rynek przez Hudę Kattan. Zapewne wszyscy znają tą markę słynącą z kolorowych kosmetyków. A teraz możemy poznać jej debiutanckie produkty do pielęgnacji skóry WISHFULL . Ja pomimo ogromnego zainteresowania tą marką nie mam żadnego produktu, aż do teraz. Otrzymałam możliwość przetestowania produktu do pielęgnacji twarzy jakim jest peeling Yo Glow . To połączenie peelingu enzymatycznego i gommage. Jest delikatny ale bardzo skuteczny w działaniu. Ma mleczną, lekką konsystencję i ładny zapach. Wygładza skórę, usuwając martwy naskórek i zanieczyszczenia. Dzięki zawartej w nim mieszance enzymów ananasa i papai oraz kwasów BHA i AHA skóra nabiera zdrowego wyglądu i blasku po jego zastosowaniu. Peeling nadaje się do wszystkich rodzajów skóry. Szczególnie polecany jest do skóry matowej i zmęczonej. Mi działanie tego peelingu bardzo się podoba. Skóra jest taka wygładzona i czysta. Idealnie przygotowana na dalsza pie...