Przejdź do głównej zawartości

GLOW OD REVERS COSMETICS

Witajcie kochani!

Jak się macie w nowym roku? Mam nadzieję, że wszyscy zdrowi i pełni energii.
Mamy karnawał, dlatego piękne makijaże do wszelkich imprez są obowiązkowe.
Ja w tym roku stawiam na piękne, subtelnie błyszczące kosmetyki. Takich pomocników znalazłam w ofercie sklepu Revers Cosmetics.

A są nimi STROBE & GLOW HIGHLIGHTERpuder rozświetlający oraz SHOW GLOW LIP LAQUIER - lakier do ust. 



Rozświetlacze  zamknięte w kompakcie o pojemności 8 gramów dostępne są w czterech odcieniach:
- UNICORN nr 01
- ETERNAL nr 02
- CHAMPAGNE nr 03
- HARMONY nr 04
Ja wybrałam dwa w kolorze 01 i 03.


Puder rozświetlający nr 01 UNICORN dający różową poświatę. 


Puder rozświetlający nr 03 CHAMPAGNE w pięknym kolorze szampana ze złotą poświatą.

Bardzo fajnie się nakładają, tak jak zwykły puder. Nie narobimy sobie nimi plam. Fajne jest to, że możemy mieszać ze sobą te pudry i tworzyć własne kolory. Idealnie sprawdzą się w codziennym makijażu jak i na większe wyjścia. Dostępne są w sklepie REVERS COSMETICS w super cenie. TU macie link.
Teraz pora na pachnący gumą Donald, jak dla mnie, lakier do ust SHOW GLOW  w kolorze nr 23.

Dostępny w 6 kolorach:
- SWEET PASSION nr 20
- RICH CORAL nr 21
- NOBLE COPPER nr 22
- ONLY GODDESS nr 23
- COLOR nr 24
- LEADY IN RED nr 25

Kremowa konsystencja sprawia, że bardzo przyjemnie nakłada się go na usta. Piękny kolor z metalicznym blaskiem. Nie da się go opisać jednym kolorem- mój to taki ciemny brudny róż, zmieszany z kawą z mlekiem i metalicznymi drobinkami. Po prostu cudo. TUTAJ jest dostępny.

Zapraszam wszystkich na stronę www.reverscosmetics.pl oraz do sklepu on-line po fantastyczne kosmetyki w świetnych cenach.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Polityka prywatności

Polityka prywatności Niniejsza polityka prywatności opisuje zasady postępowania z danymi osobowymi oraz informuje  o wykorzystywaniu plików cookies w ramach funkcjonowania bloga Testuję, recenzuję pod adresem  https://moniczkabloguje.blogspot.com/ .   Właścicielem bloga Testuję, recenzuję jest Monika Jurek, zamieszkała w Gorzycach (woj.podkarpackie). Kontakt z autorką jest możliwy za pośrednictwem adresu mailowego brzoskwinkap@interia.pl.  Właściciel bloga jest administratorem danych. §1  DEFINICJE Na potrzeby niniejszej polityki prywatności, przyjmuje się następujące znaczenie poniższych pojęć: 1.  Administrator  - właściciel bloga  Testuję, recenzuję . Kontakt mailowy:    brzoskwinkap@interia.pl . 2.  Blog  - blog dostępny pod adresem  https://moniczkabloguje.blogspot.com/ , na platformie Blogger      (www.blogger.com), domena w serwisie OVH (www.ovh.pl)....

ULUBIEŃCY OD MIYO

Cześć! Na początku lutego testowałam sobie kosmetyki marki Miyo . Poznałam je dzięki uczestniczeniu w klubie Face&Look. Wśród kilku produktów jakie dostałam, znalazłam dwa, które bardzo przypadły mi do gustu. A oto oni, moi ulubieńcy- paletka cieni i sypki puder. Paletka FIVE POINTS   w odcieniu No 09 Hot Brown Cold Heart Fajna, mała, zgrabna paletka łącząca w sobie pięć pasujących do siebie kolorów. Mamy tutaj połączenie satynowych i matowych cieni.  Kremowa konsystencja sprawia, że ładnie się nakładają na powieki. Nie rolują się i bardzo długo utrzymują w nienagannym stanie, dzięki bardzo dobrej pigmentacji. Można nimi zrobić dzienny, delikatny jak również mocniejszy, wieczorowy makijaż. Swatche, które zrobiłam są nałożone bez żadnej bazy, która dodatkowo podbija kolor cieni.  Bardzo mi odpowiada cała paletka, kolory, konsystencja. Fajnie się z nią pracuje. Jest idealna by zabrać ją ze sobą w podróż. Już się rozglądam za kolejną, w innych od...

WISHFULL YO GLOW - PEELING DO TWARZY

 Witajcie. Dziś przychodzę do Was z postem na temat produktu wprowadzonego na rynek przez Hudę Kattan. Zapewne wszyscy znają tą markę słynącą z kolorowych kosmetyków. A teraz możemy poznać jej debiutanckie produkty do pielęgnacji skóry WISHFULL . Ja pomimo ogromnego zainteresowania tą marką nie mam żadnego produktu, aż do teraz. Otrzymałam możliwość przetestowania produktu do pielęgnacji twarzy jakim jest peeling Yo Glow . To połączenie peelingu enzymatycznego i gommage. Jest delikatny ale bardzo skuteczny w działaniu. Ma mleczną, lekką konsystencję i ładny zapach. Wygładza skórę, usuwając martwy naskórek i zanieczyszczenia. Dzięki zawartej w nim mieszance enzymów ananasa i papai oraz kwasów BHA i AHA skóra nabiera zdrowego wyglądu i blasku po jego zastosowaniu. Peeling nadaje się do wszystkich rodzajów skóry. Szczególnie polecany jest do skóry matowej i zmęczonej. Mi działanie tego peelingu bardzo się podoba. Skóra jest taka wygładzona i czysta. Idealnie przygotowana na dalsza pie...